Domů / O nás
Kategorie
Výrobci
Odběr novinek
Mabo

Firma Mabo je česká společnost,která se již osmnáct let specializuje na zpracování měkčených PUR pěn a na výrobu matrací. Díky vysokým investicím do technologií je společnost Mabo v současné době plně soběstačná a kompletní vývojový i výrobní proces probíhá na jednom místě. Celý průběh výroby je pod neustálým dohledem, což umožňuje zvyšovat efektivitu a aplikovat nové postupy. Nejdůležitějším faktorem ale je stále ten lidský a bez zkušených odborníků by to nešlo. Profesionální přístup, dlouholeté zkušenosti s výrobou matrací a neustálá výstupní kontrola z jednotlivých procesů garantuje špičkovou kvalitu a dlohou životnost, která k české značce Mabo neodmyslitelně patří. Matrace Mabo si můžete osobně vyzkoušet na naší kamenné prodejně ve Frýdku - Místku, kde Vám poradí tým vyškolených odborníků. Na veškeré produkty firmy Mabo, poskytujeme dopravu po celé ČR zdarma.

O nás

Jsme specializovaná prodejna zaměřená na zdravé spaní. Na trhu působíme od roku 2008. Díky zkušenostem v oboru a individuálnímu přístupu k zákazníkovi Vám pomůžeme nalézt ideální řešení pro Váš zdravý a kvalitní spánek.  Zaměřujeme se výhradně na kvalitní výrobky.

Naše nabídka obsahuje široký sortiment zdravotních matrací, lamelových roštů, postelí, ložnicového nábytku, dětských pokojů a lůžkovin. Samozřejmostí je i doprava a  montáž Vámi zakoupeného zboží. Na kamenné prodejně a na e- shopu, můžete využít splátkový prodej od společnosti ESSOX.

Naším cílem a zároveň odměnou je spokojenost našich zákazníků. Zboží si můžete objednat a zakoupit nejen v e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně Centrum zdravého spaní ve Frýdku Místku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme na všechny otázky

 

 

 

Adresa: TTC Park, Nábytek z masivu

Nové Dvory - Kamenec 3725, Frýdek - Místek, 738 01